Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W przypadku dostaw lokalnych na terenie Warszawy i okolic zamówienia są dostarczane naszym firmowym autem z wbudowaną chłodnią. W przypadku dostaw do innych miejsc w Polsce, produkty są dodatkowo zabezpieczane w specjalne styroboxy lub wysyłane transportem chłodniczym.

Na terenie Warszawy i okolic zamówienia są rozwożone przez nasz prywatny transport specjalną chłodnią. W przypadku dostaw na pozostałym terenie produkty są wysyłane w specjalnych stropakach lub transportem chłodniczym.

Tak – nasze mięsa pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych, polskich hodowli.

Od lat mamy przyjemność z restauracjami w tym burgerowniami oraz food truckami. Aby poznać naszą aktualną ofertę hurtową zapraszamy do zapoznania się z naszą zakładką „Oferta B2B” oraz kontaktu z naszym indywidualnym Opiekunem pod numerem +48 573-865-448 lub na adres zamowienia@dobremiecho.pl w celu negocjacji warunków współpracy. 

Jak najbardziej. Dostarczamy również nasze produkty do lokalnych sklepów. Aby poznać naszą aktualną ofertę hurtową zapraszamy do zapoznania się z naszą zakładką „Oferta B2B” oraz kontaktu z naszym indywidualnym Opiekunem pod numerem +48 573-865-448 lub na adres zamowienia@dobremiecho.pl w celu negocjacji warunków współpracy.