Jeśli poszukujesz firmy oferującej w Warszawie i okolicach wysokiej jakości mięso, niezależnie, czy byłby to antrykot, szarpana wieprzowina, policzki wołowe czy coraz popularniejszy w Polsce wagyu – Dobre Mięcho to dostawca, na którym możesz polegać. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów pragnących kupować dobre gatunkowo produkty odzwierzęce. Dlatego starannie przygotowujemy nasz asortyment, dokonując wnikliwej selekcji. Działamy zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej, zajmując się dostawami m.in. do sklepów i restauracji. Już teraz zachęcamy do skorzystania z oferty!

Szeroki wybór wysokogatunkowych mięs

Jako profesjonalny dostawca, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców, dbamy o to, by katalog był możliwie jak najszerszy. Znaleźć w nim można najróżniejsze rodzaje mięsa, w tym m.in.: • wołowinę, • wieprzowinę, • cielęcinę, • drób, • baraninę, • jagnięcinę, • dziczyznę, a także szereg innych, np. kozinę czy dzikie ptactwo. W każdej kategorii odnajdziesz pół- i ćwierćtusze oraz szeroki wybór innych partii mięsnych. W sprzedaży mamy m.in. antrykoty, policzki wołowe i wieprzowe, rostbefy, ligawy, szarpaną wieprzowinę, karkówki i wiele innych części. Proponujemy też podroby, w tym wątróbki, żołądki czy serca. Ponadto w asortymencie nie zabrakło naszych autorskich wyrobów – od kiełbas, przez burgery czy parówki aż po pastrami. Dla koneserów wyjątkowych mięs mamy również takie specjały jak japońskie wagyu.

Dostawca mięsa, na którym możesz polegać!

Solidność, indywidualne podejście, najwyższa jakość produktu – m.in. te zasady przyświecają nam jako dostawcy. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać mięsne artykuły spożywcze z najwyższej półki. Gotowa szarpana wieprzowina lub wołowina, burgery oraz szereg innych wyrobów to z kolei doskonała propozycja nie tylko dla indywidualnych nabywców, ale i przedsiębiorców. Dzięki współpracy z lokalnymi rzeźniami gwarantujemy świeżość i wyborny smak zakupionych towarów. Niezależnie więc, czy poszukujesz policzków wołowych, antrykotu, czy rarytasu, jakim jest wagyu – gwarantujemy, że jako dostawca mięsa, działający w Warszawie, szybko dowieziemy zamówione produkty pod wskazany adres.

Oferta Specjalna

AKTUALNY CENNIK DLA OFERTY B2B

Szukasz najlepszej oferty dla gastronomii lub sklepów? Poznaj nasz aktualny cennik dotyczący zakupów hurtowych. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym Działem Zamówień:

Masz jakiekolwiek pytania?

A może jesteś zainteresowany naszą ofertą hurtową?

Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

zamówienia

Patryk: 573-865-448
zamowienia@dobremiecho.pl

BIURO

Marta: 797-993-184
kontakt@dobremiecho.pl

WŁAŚCICIEL

Kamil Pakuła: 502-782-954

INFORMACJE KONTAKTOWE

Dobre Mięcho
ul. Wąska 9
05-522 Wola Mrokowska

Wyślij nam swoją wiadomość!